Competitie Touwtrekken
Belgische Touwtrek Bond


Competitie Touwtrekken > 2024 > hoogstraten competitie mertensmannen

competitie Mertensmannen ~ GENSB

Ploeg WaABCDEFGTOT
A89 Nijlen G516 kg131313314
B03 Fam. Janssens G478 kg20030339
C01 Berketrekkers G477 kg213313314
D48 Hoekse Sleurde G450 kg00000000
E11 Mertensmannen G467 kg013133314
F08 powerrangers G470 kg10003036
GMertens 2500 kg20003003
1 Fam. Janssens G 03
powerrangers G 08
Hoekse Sleurde G 48
Mertens 2
01 Berketrekkers G
11 Mertensmannen G
2 Nijlen G 89
Fam. Janssens G 03
Berketrekkers G 01
08 powerrangers G
11 Mertensmannen G
48 Hoekse Sleurde G
3 Mertens 2
Nijlen G 89
Berketrekkers G 01
11 Mertensmannen G
48 Hoekse Sleurde G
03 Fam. Janssens G
4 powerrangers G 08
Mertens 2
Nijlen G 89
48 Hoekse Sleurde G
01 Berketrekkers G
03 Fam. Janssens G
5 Berketrekkers G 01
powerrangers G 08
Mertens 2
11 Mertensmannen G
03 Fam. Janssens G
89 Nijlen G
6 Hoekse Sleurde G 48
Mertensmannen G 11
powerrangers G 08
03 Fam. Janssens G
89 Nijlen G
Mertens 2
7 Nijlen G 89
Hoekse Sleurde G 48
Mertensmannen G 11
01 Berketrekkers G
Mertens 2
08 powerrangers G

(Voor)ronden

  1. 511 Mertensmannen G (14pt)
  2. 589 Nijlen G (14pt)
  3. 501 Berketrekkers G (14pt)
  4. 503 Fam. Janssens G (9pt)
  5. 508 powerrangers G (6pt)
  6. Mertens 2 (3pt)
  7. 548 Hoekse Sleurde G (0pt)

competitie Mertensmannen ~ Namiddag

Ploeg WaABCDEFGHITOT
A36 powerrangers582 kg13303033318
B06 Fam. Janssens593 kg1000000011
C13 Mertens659 kg30303001310
D05 Fam. Janssens613 kg03333333324
E07 Vandakker560 kg0030000003
F12 Mertensmannen578 kg03330330318
G19 powerrangers610 kg00330301313
H25 Berketrekkers614 kg40310331314
I34 Hoekse Sleurder633 kg2010030004
1 Hoekse Sleurder 34
Berketrekkers 25
powerrangers 19
Vandakker 07
06 Fam. Janssens
13 Mertens
05 Fam. Janssens
12 Mertensmannen
2 powerrangers 36
Fam. Janssens 06
Mertensmannen 12
Vandakker 07
25 Berketrekkers
19 powerrangers
13 Mertens
05 Fam. Janssens
3 Hoekse Sleurder 34
powerrangers 36
Fam. Janssens 06
Fam. Janssens 05
19 powerrangers
12 Mertensmannen
07 Vandakker
13 Mertens
4 Mertensmannen 12
Hoekse Sleurder 34
powerrangers 36
Fam. Janssens 06
25 Berketrekkers
07 Vandakker
05 Fam. Janssens
13 Mertens
5 powerrangers 19
Fam. Janssens 05
Hoekse Sleurder 34
powerrangers 36
07 Vandakker
25 Berketrekkers
13 Mertens
06 Fam. Janssens
6 Fam. Janssens 05
Mertens 13
Fam. Janssens 06
powerrangers 36
12 Mertensmannen
19 powerrangers
25 Berketrekkers
34 Hoekse Sleurder
7 Mertens 13
Mertensmannen 12
powerrangers 36
Berketrekkers 25
07 Vandakker
06 Fam. Janssens
19 powerrangers
34 Hoekse Sleurder
8 Fam. Janssens 05
powerrangers 36
Hoekse Sleurder 34
Berketrekkers 25
06 Fam. Janssens
07 Vandakker
12 Mertensmannen
19 powerrangers
9 Mertens 13
Fam. Janssens 05
Vandakker 07
Mertensmannen 12
36 powerrangers
34 Hoekse Sleurder
25 Berketrekkers
19 powerrangers

(Voor)ronden

  1. 305 Fam. Janssens (24pt)
  2. 312 Mertensmannen (18pt)
  3. 336 powerrangers 2 (18pt)
  4. 325 Berketrekkers (14pt)
  5. 319 powerrangers (13pt)
  6. 313 Mertens 2 (10pt)
  7. 334 Hoekse Sleurder (4pt)
  8. 307 Vandakker (3pt)
  9. 306 Fam. Janssens 2 (1pt)

competitie Mertensmannen ~ Finale Namiddag

HF Namiddag 305 Fam. Janssens
325 Berketrekkers
HF Namiddag 312 Mertensmannen
336 powerrangers 2
BF Namiddag 325 Berketrekkers
312 Mertensmannen
Final Namiddag 336 powerrangers 2
305 Fam. Janssens

competitie Mertensmannen ~ U15 270kg

Ploeg WaABCDEGHTOT
AMeisjesmix03303009
BFam Janssens00033006
CVandakker00300306
DMertensmannen030303312
ETTV De Berketrekkers00033309
GVandakker203300039
HMertens 2033303012
1 Meisjesmix
Vandakker2
TTV De Berketrekkers
Mertens 2
Fam Janssens
Mertensmannen
2 Vandakker2
TTV De Berketrekkers
Mertensmannen
Mertens 2
Fam Janssens
Vandakker
3 TTV De Berketrekkers
Mertensmannen
Vandakker
Vandakker2
Meisjesmix
Fam Janssens
4 Mertens 2
Vandakker
Fam Janssens
TTV De Berketrekkers
Vandakker2
Meisjesmix
5 Mertensmannen
TTV De Berketrekkers
Meisjesmix
Mertens 2
Vandakker
Vandakker2
6 Mertens 2
Fam Janssens
Meisjesmix
Vandakker
Mertensmannen
TTV De Berketrekkers
7 Fam Janssens
Meisjesmix
Vandakker2
Mertens 2
Vandakker
Mertensmannen

(Voor)ronden

  1. Mertensmannen (12pt)
  2. Mertens 2 (12pt)
  3. Meisjesmix (9pt)
  4. TTV De Berketrekkers (9pt)
  5. Vandakker2 (9pt)
  6. Vandakker (6pt)
  7. Fam Janssens (6pt)
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be//home/touwtrekken/view/../public_html/uitslagen/wedstrijd476.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=476&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be

Script development Jan Lenaerts www.sfida.be